افزایش تبلیغات پان ایرانیسم در نوروز!
خبرگزاری فارس
16 فروردین 1393

به گفته خبرگزاری فارس:

نوروز امسال تبلیغ پیامک هایی با موضوع پان ایرانیسم و زرتشتی گری افزایش چشمگیر داشت.

 

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، نوروز امسال توزیع محصولات تبلیغ پان‌ایرانیسمی مانند کتاب، سالنامه و انواع علائم در شهرهای مختلف کشور (به ویژه شیراز و اصفهان) افزایش چشمگیری داشته است.

در همین راستا پیامک هایی با مضمون تبلیغ زرتشتی‌گری، کمرنگ کردن چهره اسلام و موضوع پان ایرانیسم انتشار یافته بود که تا کنون گزارش های فراوانی از این پیامک ها از شهرهای کرمان، مرودشت، شیراز و یزد به دست رسیده است.

 

مضمون برخی از این پیامک‌ها عبارتند از:

«فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم‌ بر همه ایرانیان پاک‌پندار، راست‌گفتار و نیک‌کردار خجسته باد».

«درودی به زیبایی نام اهورا مزدا، به بزرگی فلات آریایی، به زرینی برگ‌های اوستا، به بزرگی تاریخ پارس و به گرمی آتش مقدس زرتشت، هدیه به تو که از نسل کوروش و داریوش هستی».

 

خاستگاه: خبرگزاری فارس

 

 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
"هرکسی کو دور ماند از اصل خویش بازجوید روزگار وصل خویش". جلال الدین محمد بلخی(مولوی). قابل توجه تجزیه اندیشان. بنابراین: طلوع خورشید پان ایرانیسم نزدیک است. آب در هاون نکوبید و در آسیاب دشمن نریزید.
کیوان زارع
خیلی وقته مردم از حقیقت ماجرا باخبر شدن. اینا متوجه نیستن وقتی میگیم مردم یعنی همه مردم بجز اون دسته [...] عامی نمازجمعه و تظاهرات که همیشه همون مقدار باقی موندن یا حتی کمتر هم شدن.واقعیت اینه که جوانان ایرانی بدقت هر مستند و مطلبی راجع به تاریخ کشور بوده را خوندن و حالا دستگیرشون شده بدبختی از کی گریبان مملکتو گرفته و به همین خاطر از هر نشانه ای که رنگ و بوی عربیت داره بیزارن حتی از شتر که سمبل فرهنگ عربیه. خب انتظار دارن این مردم ین جوونا بجای فرهنگی شتری چی انتخاب کنن؟ فرهنگ و تمدن ایران با همه مفاخر و یادواره های ارزشمندش بهترین جایگزین برای فرهنگ شتری عربه..!
جواد
    
 
کلمات کلیدی :    پان ایرانیسم    نوروز    زرتشتی گری    خبرگزاری فارس
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 13 فروردين 1403