موج تازه احضارها و فشارها، ایستادگی پان ایرانیست ها
8 مهر 1395

پاینده ایرانبه آگاهی هم میهنان گرامی می رساند، در تاریخ 7 مهر 1395 حزب پان ایرانیست شاهد موج جدید احضار از سوی وزارت اطلاعات بود که از چندی پیش آغاز گشته است. در پی احضار سروران مصطفی لطفی کیان و مهندس مهران شهرخانی تهرانی در اصفهان و نیز زهرا صفارپور (دبیر کل حزب) و منوچهر یزدی (سخنگوی حزب)، شش تن دیگر از اندامان حزب به نام های مهندس ابراهیم قیاسیان (هموند شورای عالی رهبری و مسئول دفتر مرکزی حزب)، مهندس کیوان زارع، جمال حسن زاده، کسرا اصغری، بیژن جانفشان - امتناع از حضور - و دکتر علی اکبر موسوی توسط عوامل امنیتی به دلیل فعالیت های میهن پرستانه مورد بازخواست و تهدید قرار گرفتند.
شوربختانه در شرایطی که نیروهای اهریمنی و ایران ستیز از درون و بیرون، کیان کشورمان را نشانه رفته اند و در هنگامی که معدود عناصر تجزیه طلب آشکارا مورد حمایت تشکیلاتی و مالی برخی از نهادهای دولتی داخلی و خارجی می باشند، اصیل ترین نیروهای ایرانخواه مورد تفتیش و تهدید قرار می گیرند. این رفتار تنها و تنها یادآور ضعف دولت در برابر موج بیگانه پرستی و ایران ستیزی از سوی دشمنان یکپارچگی ملت ایران بوده و در تضاد کامل با منافع ملی ایران و پاسداشت همبستگی ملت و تمامیت سرزمینی کشور است. آنجایی که نیروهای امنیتی بایست به برخورد با غارتگران خزانه و سرمایه های کشور و نفرت پراکنان قومی بپردازند، وارونه عمل می کنند و این بهانه شگرف را پیش می کشند که حزب پان ایرانیست فاقد مجوز قانونی است!
شایان یادآوری است که حزب پان ایرانیست جلوه سازمانی نهضت ورجاوند پان ایرانیسم می باشد و برآمده از خواست ملت ایران و تابع و حافظ منافع ملی است و از چند دهه گذشته تا امروز هرگز حزبی حکومتی نبوده است که خویش را نیازمند مجوز حکومت ها بداند و از اینرو این مشی در آینده و در صورت تشکیل هر حکومت دیگری تداوم خواهد یافت. در پایان اعلام می گردد ایستادگی اندامان پان ایرانیست در راه آرمان های ملت بزرگ ایران همواره برجای خواهد ماند.


پاینده ایران
حزب پان ایرانیست
8 مهر 1395
تهران - دفتر مرکزی (پایگاه سیاوش)
 
فرستادن دیدگاه
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
 
دیدگاه کاربران :
تاکنون هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است !
    
 
صفحه اصلی  بازگشت
 
تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه 21 مهر 1399